easycar-دزدگیر-قیمت
دزدگیر و سنسور دنده عقب استیل میت steel mate
magicar-قیمت دزدگیر مجیکار

پیشرفته ترین های دزدگیر ماشین، برای آرامش شما

بدون یک دزدگیر ماشین پیشرفته، در دنیای پر از جرم و خطر امروز، نمیتوان ماشین را حتی برای لحظه ای در گوشه ای بدون پناه رها کرد. از طرفی نمیتوان ماشین را از خانه بیرون نیاورد و حرکت نداد. بهتر است به فکر افزایش امنیت آن بود تا نگرانی ها از بین برود. برندهای معتبر ماجیکار و ایزیکار واستیل میت، ارائه دهنده پیشرفته ترین دزدگیر ماشین های موجود در ایران، با امنیت بالا و قابلیت های خود آرامش را برای شما به ارمغان می آورند.

ریموت تصویری دو طرفه، آگاهی از وضعیت ماشین شما

دزدگیر ماشین ساده ایزیکار و ماجیکار و استیل میت، کارایی خوبی در ممانعت از سرقت دارند. اما شما در صورتی که از ماشین خود فاصله داشته باشید متوجه صدای آژیر آن نخواهید شد. ریموت های تصویری دزدگیر های پیشرفته به شما کمک میکند تا از وضعیت ماشین خود در هر لحظه آگاه شوید. در صورت ضربه خوردن ماشین، باز شدن درب یا هر اتفاق دیگر، شما از مسئله به وجود آمده بر روی ریموت آگاه میشوید.

برد بالای دزدگیر ماشین، برای در دسترس بودن ماشین شما

در صورتی که برد ریموت دزدگیر ماشین شما پایین باشد(مانند آنچه در دزدگیر های متفرقه و ریمارک و یا رده پایین است) با کمی فاصله گرفتن از ماشین، ریموت دزدگیر ماشین کارایی خود را از دست میدهد. اما در شهرهای شلوغ مانند تهران مگر میشود نزدیک خود جای پارک مناسب پیدا کرد. راه حل این است که از دزدگیر های قوی ایزیکار و ماجیکار استفاده کنید که حدود 1 کیلومتر برد دارند. علاوه بر آن دزدگیر های برد بالا(Longrange) تا 2 کیلومتر فاصله را پوشش میدهند. پس نگران ماشین خود که در نقطه دوری رها شده نباشید و به کارهای خود برسید.

سیستم دقیق دزدگیر ماشین پیشرفته و نصب اصولی، سازگار با ماشین شما

برخی دزدگیرهای موجود در بازار به دلیل ضعف سیستم الکترونیک خود به کامپیوتر ماشین شما آسیب وارد کرده و باعث بروز مشکلاتی مانند خاموش شدن و یا ایجاد خطا در کامپیوتر ماشین میشوند. از طرفی نصب غیر اصولی توسط افراد غیر متخصص نیز میتواند آسیب های جدی به سیم کشی ایجاد کند. با دزدگیرهای پیشرفته و استاندارد ایزیکار و ماجیکار دیگر نگرانی از این بابت نداشته باشید. تکنسین های نصب ما نیز همگی دوره های تخصصی را گذرانده و از تجربه زیادی در این حوزه برخوردار هستند.

نصب در محل، برای راحتی شما

دنیای امروز دنیای پر مشغله ای است و وقت طلا است. کافیست با ما یک تماس بگیرید تا تکنسین های نصب ما به محل شما مراجعه کنند و سیستم های امنیتی مورد نظر از قبیل دزدگیر ماشین و چشمی (آلتراسونیک)و پاور ویندوز و قفل فرمان و قفل کامپیوتر و زاپاس را بر روی ماشین شما نصب کنند. قبل از اینکه ماشین خود را به خیابان بیاورید آن را ایمن کنید.

شش ماه گارانتی تعویض و سه سال گارانتی تعمیر، به همراه یک سال بیمه سرقت

در صورت بروز هرگونه مشکل در دزدگیر ماشین های ایزیکار و ماجیکار و استیل میت در شش ماه نخست، دستگاه شما به طور کامل تعویض میگردد و دستگاه جدید جایگزین آن میشود. علاوه بر آن ایزیکار و ماجیکار و استیل میت دستگاه های خود را تا سه سال گارانتی میکنند. با نصب هر یک از محصولات این دو برند ماشین شما بیمه سرقت نزد شرکت های بیمه معتبر خواهد شد. حالا دیگر میتوانید از هر نظر آسوده باشید.

easycar-7100-caralarm دزدگیر ماشین ایزیکار تصویری منو دار

 

دزدگیر های سری 7000 ایزیکار با منو فارسی کاربرد بسیار راحتی به شما ارائه میدهند. با این دزدگیر از پیچیدگی های ترکیب کلید ها، خبری نخواهد بود.

این دزدگیر تنها دزدگیر منو دار در ایران میباشد.

easycar-e7-3-caralarm دزدگیر ماشین ایزیکار تصویری

دزدگیر های پیشرفته تصویری ایزیکار  با امنیت بسیار بالا و برد 2 کیلومتر و امکانات و ایمنی بسیار بالا، از هر نظر خیال شما را از بابت امنیت ماشین راحت میکند. ریموت بسیار شیک و نمایشگر دیجیتال با کیفیت این سری دزدگیر ها نیز بر جذابیت آنها افزوده است. ریموت قابل شارژ و کیف ریموت از دیگر ویژگی های این دزدگیر است.

دزدگیر مجیکار Magicar M130A

دزدگیر ماجیکار  با ارائه امکانات متنوع به شما، در کنار امنیت، به معنی واقعی سطح ماشین شما را ارتقاء میدهد. مدل های پیشرفته دزدگیر ماجیکار با پوشش فاصله ای در حدود 2 کیلومتر، ریموت قابل شارژ از طریق شارژر های گوشی موبایل، و نمایش عملکرد ها به صورت نوشتاری، یک انتخاب جذاب برای همه است.

هشدار ها و قابلیت های دزدگیرهای پیشرفته ماشین

خاموش کردن ماشین از راه دور هنگام سرقت تا فاصله 2 کیلومتری(بسته به برد دستگاه)

حفاظت الکترونیکی سیستم

سیستم کارکال: در صورتی که شخصی بخواهد به هر دلیل صاحب ماشین را صدا بزند، با استفاده از لیبل روی شیشه جلو این کار را به راحتی انجام میدهد و مالک بر روی ریموت اخطار کارکال میگیرد.

سیستم ایزی دور: ورود بدون کلید به ماشین به وسیله کدهای ضربه ای بر روی لیبل شیشه جلو

خروجی سنسور اولتراسونیک(چشمی حرکت سنج)

استفاده از دو اتومبیل با یک ریموت

اخطار باز بودن دربها

بی صدا و با صدا کردن آژیر

نمایشگر دمای داخل اتومبیل بر روی ریموت

لرزاننده ریموت کنترل

ماشین یابی در پارکینگ و مکانهای شلوغ

ریموت قابل شارژ

نمایش وضعیت باطری ریموت

هشدار به مزاحمین اطراف خودرو

هشدار دهنده روشن ماندن چراغهای خودرو

آنتن جداگانه برای افزایش برد ریموت

قاب و کیف محافظ ریموت

سایر امکانات قابل افزایش(آپشن جانبی)

خاموش کردن خودرو دزدگیر ماشین

روشن کردن(استارتر) از راه دور از دیگر امکاناتی است که دزدگیر های پیشرفته به شما میدهند. در صورت نیاز شما میتوانید با ریموت ماشین خود را روشن کنید. برای دزدگیر های برد بالا تا 2 کیلومتر فاصله قابل پوشش است.

پاور ویندو بستن اتومات پنجره شیشه دزدگیر ماشین

پاور ویندوز که با فشردن دکمه بستن قفل درب ماشین، پنجره هایی که باز مانده را کاملا میبندد تا بر اثر حواس پرتی و فراموشی هیچ پنجره ای باز نماند. پاور ویندوز برای شیشه های جلو یا تمام شیشه ها قابل نصب است.

چشمی دزدگیر ماشین

چشمی اولتراسونیک یا همان چشمی سنسور حرکت، با ورود دست یا جسم خارجی به ماشین آژیر ماشین را به صدا درآورده و در دزدگیرهای تصویری بر روی ریموت به شما اخطار ورود دست به ماشین میدهد.

امنیت، پیش نیاز خودرو در دنیای پر خطر امروز

قبل از اینکه ماشین خود را به خیابان بیاورید آن را ایمن کنید.

طبق آمار های پلیس، سارقان از خودروهایی که دزدگیر دارند بسیار کمتر سرقت میکنند.

مشاهده محصولات بیشتر و اطلاعات کامل تر

برای مشاهده اطلاعات دقیق و قابلیت ها و قیمت انواع دزدگیر ماشین با ما تماس بگیرید و یا به لینک «فروشگاه آنلاین دزدگیر ماشین» مراجعه کنید.

برای مشاهده سایر محصولات و آشنایی بیشتر با ما به وب سایت «فروشگاه آنلاین ماشینیز» مراجعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد خرید و نصب دزدگیر های ایزیکار و ماجیکار

آیا نصب این تجهیزات بر گارانتی خودرو تاثیر میگذارد؟

خیر. به علت استفاده از سوکت فابریک، سیم کشی ماشین دستکاری نشده و برای گارانتی هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

صحت عملکرد دزدگیر و آسیب نرساندن به سیم کشی و کامپیوتر و همینطور گارانتی ماشین به این موارد بستگی دارد: دزدگیر مناسب و استاندارد و تکنسین نصب حرفه ای

ازین رو توصیه ماشینیز استفاده از دزدگیر های ایزیکار و ماجیکار است. در ضمن کلیه تکنسین های نصب ماشینیز دوره دیده، با تجربه نصب چند ساله هستند و همیشه به روز میباشند.

پک دزدگیر شامل چه چیز هایی است؟

در پک دزدگیر این موارد موجود است:

کیت دزدگیر

آنتن دزدگیر

ریموت ها

برچسب کارکال

کلیه کابل های مورد نیاز

نکته ای که نباید فراموش شود این است که هزینه چشمی حرکت سنج و سوکت سیم کشی و سایر تجهیزات مورد نظر جداگانه محاسبه خواهد شد. البته برخی دزدگیر های موجود در فروشگاه اینترنتی ماشینیز با چشمی یا سوکت رایگان به عنوان هدیه ارائه خواهد شد.

آیا هزینه نصب در قیمت محاسبه شده؟

بله، تنها محصولاتی که اجرت نصب در قیمت آنها لحاظ شده، دزدگیر های ایزیکار و ماجیکار هستند.

شرایط نصب در محل رایگان چگونه است؟

این سرویس تنها در تهران و کرج قابل ارائه است. سرویس نصب در محل رایگان ماشینیز به این صورت است که شما سفارش خود را در وب سایت ثبت میکنید و در توضیحات خرید خود حد فاصل زمان مطلوب خود جهت مراجعه را قید میکنید. پس از هماهنگی با شما، فردای آن روز تکنسین های نصب سیار ماشینیز برای تحویل یا نصب تجهیزات و لوازم سفارش داده شده به آدرس شما مراجعه خواهند کرد. لازم به ذکر است که ساعات نصب سیار رایگان بین ساعات 9 تا 15 میباشد.

امکان نصب در محل فوری هم هست؟

در صورت نیاز به نصب در محل فوری و در همان روز نیز امکان پذیر است. با این تفاوت که هزینه رفت و آمد تکنسین ها از مشتری دریافت میگردد. هزینه رفت و آمد در کلیه نقاط تهران و کرج 25 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

زمان مورد نیاز برای نصب؟

نصب دزدگیر حدود نیم ساعت زمان خواهد برد. در صورت نصب سایر تجهیزات مثل چشمی و پاور ویندوز و صندوق پران و استارتر به زمان نصب اضافه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

سایر سوالات و مسائل خویش را، در فرم زیر مطرح کنید.

کارشناسان مجرب ماشینیز به شما پاسخ خواهند گفت(زمان پاسخگویی نهایتا 24 ساعت). لازم به ذکر است در صورت تماس تلفنی برای سوالات فنی ممکن است به دلیل مشغله و کمبود وقت قادر به پاسخگویی به شما نباشیم. اما حتما در اینجا به همه سوالات پاسخ خواهیم داد.

6 دیدگاه

 1. پاسخ

  سلام ماشین من آریو z300 هست امروز دزدگیر ایزیکارتصویری مدل z1 نصب کردم وقتی قفل ماشین رابا ریموت باز میکنم اگه کسی نره توماشین بعد ازیک دقیقه معمولا باید قفل بشه؟؟؟؟ ولی مال من قفل نمیشه میگن روی ماشین هایی که چراغ سقفشون تایم داره اگه دستت به دکمه بازریموت بخوره دیگه اتومات قفل نمیشه ودرب ها بازمیمونه ..لطفا راهنمایی کنین ؟؟؟؟؟

 2. پاسخ

  سلام من یک دزدگیر اصلی مجیکار مدل I110A نصب کردم. مسئله ای که دارم اینه، زمانی که کنار ماشین ایستادم و دزدگیر رو فعال میکنم روی ریموت نشان میده که قدرت آنتن پر هست و زمانی که شروع به فاصله گرفتن میکنم از ماشین، قدرت انتن باز هم همون حالت پر هست و کم نمیشه، اما زمانی که در فاصله نسبتا زیاد از ماشین دکمه ی قفل رو بزنم اون وقت نشون میده که قدرت انتن کم شده یا،اصلا دیگه انتن نداره و ماشین در دسترس نیست. اما دزدگیر تصویری استیل میت ارزان قیمتی که در گذشته استفاده میکردم با دور شدن از ماشین کاهش قدرت انتن رو لحظه ای نشون میداد و نیاز به زدن دکمه نبود. حالا به نظر شما دزدگیر مجیکار من اینطوریه یا کلا این مدل مجیکار اینطوری عمل میکنه. (خودم احتمال میدم به دلیل صرفه جویی در مصرف باتری ماشین و ریموت، مجیکار اینطوریه) با تشکر

 3. پاسخ

  سلام خدمت شما
  بنده یکی از محصولات شما (ایزیکار برد بالا)
  رو خریداری کردم و روی خودرو نصب کردید،
  حال میخوام همین دزدگیر رو از ماشین قبلی باز کنم و برای خودرو صفر برام ببندید.
  مدت 7 ماه از نصب اون میگذره.
  لطفا راهنمایی کنید بابت امکان نصب مجدد این محصول در محل و بابت عدم ابطال گارانتی…
  سپاسگذارم

 4. پاسخ

  دزدگیر ماشین بعضی دزد گیر ها با خیلی وقت ها بی جهت به کار می افتن . میشه راجب این موضوع اطلاعات بیشتری بدین که تا چه حد ضربه و … به صدا در می پان؟

  • پاسخ

   دزدگیر هایی که بی دلیل صدا میدن(به اصطلاح قاطی میکنن) اغلب به دلیل نقص فنی در کیت دزدگیر و کیفیت پایین ساخت هست. گاهی وجود ایراد در چشمی یا شاسی های نصب شده در ماشین هم میتونه عامل این اتفاق باشه و در نهایت شما رو مجبور میکنه که دزدگیر رو خاموش کنین و از امنیت ماشینتون صرف نظر کنین. استفاده از دزدگیر ها و لوازم با کیفیت مثل ایزیکار و سوکت های سیم کشی با کیفیت(نمونه های ارزان بی کیفیت در بازار موجود است) و همینطور نصب اصولی و دقیق، این مشکلات رو به کمترین حد ممکن میرسونه(ادعای بی ایراد بودن مطلق نداریم چون کامل فقط اوست…).
   سپاس از طرح مسئله.آرزوی موفقیت

دیدگاهی بنویسید